Marzenka

Witajcie podróżnicy,
ta strona jest dla Was, o Was i czasami o mnie.
Mam nadzieję, że te kilka słów wspomnień naszych wspólnych wypraw będą natchnieniem dla Was, żeby kiedyś znowu znaleźć się na górskim szlaku, na pokładzie jachtu, w kabinie samolotu czy w wagonie zatłoczonego pociągu, który przeniesie nas w inny, wymarzony wymiar codzienności.
Jesteście też wyjątkowymi bohaterami tych niezwykłych podróży dlatego zapraszam Was do tworzenia stron wspólnych przygód, dokonań, odkryć tej wspaniałej pasji.
Jest też jeszcze ktoś kto spowodował, że mogę o tym wszystkim Wam powiedzieć, pokazać na kilku wybranych zdjęciach, zachęcić do czerpania z życia pełnymi graściami żeby potem usiąść w fotelu i wrócić do wspomnień, planując w marzeniach ścieżki kolejnych podróży. Dziękuję Leszku.

Zdjęcie piramid w Gizie w szkolnym podręczniku do geografii było początkiem właściwie wszystkiego co skutecznie rozbudziło we mnie pomysł zwiedzania świata, trochę musiałam oddczekać aż zobaczyłam, że piramidy są prawdziwe, że ktoś tak dawno temu ropoczął historię świata.
Zaczęły się studia i te 5 lat na geografii okazało się niezwykłą przygodą z podróżą, która tak właściwie trwa do dziś, bo pomyślałam że skoro udało mi sie dotrzeć do Egiptu, to chyba warto zobaczyć coś jeszcze...
Przez kolejne lata raz po raz zmieniałam miejsca, w których rozgrywały się kolejne etapy moich wypraw z udziałem moich przyjaciół. Im też dedykuję te wszystkie wspomnienia, ponieważ bez nich nie byłoby mnie tam, bez nich też nie zdecydowałabym się spakować ponownie plecaka i wyruszyć w nieznane... mam nadzieję, że ani mi ani Wam nie znudzi się nigdy zwiedzanie świata...